Logo Számítástechnika verseny

Szántó Dániel 6.b osztályos tanuló a Logo Számítástechnika Verseny Országos döntőjében, a három fordulóban elért összesített eredménye alapján,
a 86 döntőbe jutott tanuló közül
a 41. helyen végzett.
Felkészítő tanár: Andorné Nagy Irén.

 

Gratulálunk!

 

 

A XII. kerület Sportjáért 2018

Mészáros Emma 7.b osztályos tanulónk "A XII. kerület Sportjáért 2018"

kitüntető címben részesült.

Gratulálunk!

 

 

 

 

 

Diákolimpia

Mezei futás Budapest bajnokságon Mészáros Emma 7.b és Molnár Bence 8.b osztályos tanulóink III. helyezést értek el. Ezzel továbbjutottak az országos döntőbe.

A diákolimpia országos döntőjében Mészáros Emma 7., Molnár Bence 19. helyezést ért el.

 

 

Gratulálunk!

 

 

 

 

 

Atlétikai bajnokság

I. hely: Jánk Márk 8.b, 100 m síkfutás, kislabdahajítás

            Molnár Bence 8.b, 1500 m síkfutás (kerületi csúcs)

            Mészáros Emma 7.b, 1500 m síkfutás

II. hely: Virág Anna 8.b, 300 m síkfutás

            Hábetler Sára 8.a, kislabdahajítás

III. hely: Jánk Márk 8.b, 300 m síkfutás

              Virág Anna 8.b, 100 m síkfutás

V. hely: Németh Natasa 7.b, 300 m síkfutás

 

 

Gratulálunk nekik!

 

 

Párbajtőr Diákolimpia

A hét végén rendezett Párbajtőr Diákolimpia Országos Döntőjében Divényi Levente 4. b osztályos tanuló a Kós Károly Általános Iskola képviseletében indult, és a 64 versenyzőből az iskolák közötti versenyben az 5. helyezést ért el.

 

Gratulálunk!

 

 

 

 

 

Curie Kémia Emlékverseny

A Curie Kémia Emlékverseny területi döntőjében Kiss Lénárd 7.b osztályos
tanuló 3.helyezést ért el.

Eredménye alapján az országos döntőbe jutott.

Felkészítő tanára: Kovács Erzsébet

 

Gratulálunk!

 

 

 

A Zrínyi Ilona matematika verseny

A Zrínyi Ilona matematika versenyen körzeti fordulójában  Kós Károly Általános Iskola tagintézmény elnyerte a "LEGEREDMÉNYESEBB ÁLTALÁNOS ISKOLA " kitüntető címet és a vele járó vándorserleget a 2019-es évre!

 

 


XXVII. Teleki Pál Kárpát-medencei Országos Földrajz- Földtan Verseny

 

A XXVII. Teleki Pál Kárpát-medencei Országos Földrajz- Földtan Verseny kerületi fordulójában a 7. évfolyamon 6. lett Mallár-Varga Karolina (7. a), a 8. évfolyamon 1. helyen végzett Eörsi Zsuzsanna (8. a), aki a verseny fővárosi fordulójába jutott. Felkészítő tanáruk: Matusné Szaniszló Katalin

 

Gratulálunk!

 

 

 

 

 

 

XXII. Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny

A XXII. Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny fővárosi fordulóján Szipőcs Levente 5. b osztályos tanuló
első helyezést ért el.

Levente képviseli iskolánkat, a XII. kerületet, valamint Budapestet a Kárpát-medencei fordulón.

 

A kiváló teljesítményhez gratulálunk!

 

Felkészítő tanár: Oláhné Németh Ildikó

 

 

Informatika Alkalmazói verseny

 A kerületi Informatika Alkalmazói versenyen tanulóink a következő
eredményeket érték el:

 

Prezentáció kategóriában:

Markovits Karolina   5. hely

Fülöp Anna  4. hely

 

Szövegszerkesztés kategóriában:

Ferenczi Zerind 4. hely
Fosztó Mátyás 2. hely - eredményével a fővárosi döntőbe jutott.

 

 Felkészítő tanáruk Andorné Nagy Irén.

 

Gratulálunk az eredményekhez!
Matyinak további sikeres felkészülést
és jó versenyzést kívánunk!