Név

 

Hét

 

  1. OSVÁTH EMESE
  2. ANDORNÉ NAGY IRÉN
  3. BARABÁS EDINA
  4. BODZSÁR ISTVÁNNÉ
  5. BOJTOR GÁBORNÉ
  6. BORBÉLY JUDIT
  7. BUJDOSÓ ÁRONNÉ
  8. CSINCSIKNÉ SULYOK GY.
  9. DALMY GÁBOR
  10. DARVASI DÓRA
  11. DRASKOVITS DÓRA
  12. DR. DÜTSCHNÉ BALOGH SZILVIA
  13. DUKONYNÉ KASZÁS GABRIELLA
  14. FARKASHÁZI DÁVID
  15. GYULAI DÁVID MÁTYÁS
  16. HADZIJANISZNÉ SZILVÁSI ZSÓFIA
  17. DR.HÁMORINÉ M. ZSUZSANNA
  18. HORVÁT ELEONÓRA
  19. KANICS JUDIT
  20. KÓLYI TIBOR
  21. KILINNÉ VÖRÖS BERNADETT
  22. KONCZ MÁRIA
  23. KOSTKÁNÉ PERLIK TÍMEA
  24. KOVÁCS ERZSÉBET
  25. KOVÁCS ESZTER
  26. KÜRTÖSSY EMESE MÁRIA
  27. LIPTAI LAURA
  28. MÁTÉ GYULA
  29. MATUSNÉ SZANISZLÓ KATALIN
  30. MELEG EMESE
  31. MITÓK MONIKA
  32. MOGYORÓSI TÜNDE
  33. MÜLLERNÉ GÖMÖRI CSILLA
  34. NAGY MELINDA
  35. NÉMETH MÁRTA
  36. NÉMETHNÉ LÁNG NOÉMI
  37. NÉMETHNÉ VÉGH ANNA
  38. OLÁHNÉ NÉMETH ILDIKÓ
  39. OSZKÓNÉ FINY BERNADETT
  40. PÉNZES MÓNIKA
  41. SASVÁRI ZSUZSANNA
  42. SIKE JÓZSEF
  43. SZIRÁNYI BORBÁLA
  44. SZLADICS PÉTER
  45. TORMÁSSY MÁRIA CSILLA
  46. ZSABOKORSZKY ANDREA ORSOLYA

 

 

 

Csütörtök 3. óra: 10:00- 10:45

Kedd 5. óra: 12:00- 12:45

Hétfő 4. óra: 11:00- 11:45

Hétfő 5. óra: 12:00- 12:45

Szerda 4. óra: 11:00- 11:45

Szerda 3. óra: 10:00- 10:45

Kedd 5. óra: 12:00- 12:45

Kedd 5. óra: 12:00- 12:45

Szerda 3. óra: 10:00- 10:45

Hétfő 6. óra: 13:10- 13:55

Péntek 2. óra: 9:00- 9:45

Hétfő 6. óra: 13:10- 13:55

Szerda 3. óra: 10:00- 10:45

Kedd 4. óra: 11:00- 11:45

Kedd 3. óra: 10:00- 10:45

Hétfő 6. óra: 13:10- 13:55

Hétfő 6. óra: 13:10- 13:55

Szerda 4. óra: 11:00- 11:45

Szerda 6. óra: 13:10- 13:55

Kedd 2. óra: 9:00- 9:45

Szerda 3. óra: 10:00- 10:45

Kedd 2. óra: 9:00- 9:45

Hétfő 5. óra: 12:00- 12:45

Csütörtök 5. óra: 12:00- 12:45

Hétfő 5. óra: 12:00- 12:45

Csütörtök 2. óra: 9:00- 9:45

Hétfő 5. óra: 12:00- 12:45

Szerda 4. óra: 11:00- 11:45

Hétfő 4. óra: 11:00- 11:45

Szerda 5. óra: 12:00- 12:45

Csütörtök 2. óra: 9:00- 9:45

Kedd 5. óra: 12:00- 12:45

Hétfő 4. óra: 11:00- 11:45

Hétfő 4. óra: 11:00- 11:45

Csütörtök 2. óra: 9:00- 9:45

Péntek 3. óra: 10:00- 10:45

Kedd 6. óra: 13:10- 13:55

Csütörtök 3. óra: 10:00- 10:45

Szerda 5. óra: 12:00- 12:45

Szerda 2. óra: 9:00- 9:45

Kedd 4. óra: 11:00- 11:45

Hétfő 3. óra: 10:00- 10:45

Hétfő 2. óra: 9:00- 9:45

Szerda 2. óra: 9:00- 9:45

Szerda 5. óra: 12:00- 12:45

Csütörtök 5. óra: 12:00- 12:45